Британський художник Бенксі підтвердив, що намалював мурали в Україні під час війни, - ФОТОБританський анонімний вуличний художник під псевдонімом Бенксі нещодавно приїздив до України та залишив у семи місцях, які постраждали від російських обстрілів свої роботи. Зокрема, він намалював мурали в Києві, у передмісті Ірпеня та у Бородянці Київської області.

Про це повідомляє редакція з посиланням на The Art Newspaper.

Про те, що Бенксі відвідував Україну стало відомо після того, як 11 листопада на офіційній Instagram-сторінці художника з'явився знімок його арт-об'єкта з Бородянки, що зображує дівчинку-гімнастку на руїнах зруйнованого будинку.

Британський художник Бенксі підтвердив, що намалював мурали в Україні під час війни, - ФОТО, фото-1

Минулого тижня, до того ж було помічено ще два його малюнки: чоловік, схожий на путіна, якого кидають на підлогу під час матчу з дзюдо, і дві дитини, які використовують металевого протитанкового "їжака" як гойдалку. 

Митець підтвердив своє авторство. Але цінителі мистецтва переживають через те, що арт-об'єкти Бенксі можуть зафарбувати комунальники або повністю знести зруйновані будівлі з такими муралами.

Нові твори художника є його першими публічними муралами більш як за рік, але не першими, пов'язаними з Україною. Репродукцію однієї з його робіт 2003 року цього березня було продано на аукціоні, а прибуток із продажу лоту у розмірі 106 тисяч доларів передали київській дитячій лікарні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW