Як на Житомирщині газовики школярів правилам безпечного користування газу навчали, — ФОТОРЕПОРТАЖДнями газовики навчали коростенських школярів правилам безпечного користування газу.

Що таке доставка газу? Які є правила користування газовими приладами? І що ж робити коли відчули запах газу у приміщенні? Усі ці питання дітлахи обговорили під час лекції з фахівцями газорозподільної компанії АТ «Житомиргаз», яка працює під брендом Регіональної газової компанії.

Читайте також: У Житомирі працівники водоканалу виявили унікальну знахідку — дерев’яний трубопровід початку ХХ століття протяжністю близько 300 м

Також учні детальніше познайомилися із роботою аварійно-диспетчерської служби «104», пригадали у яких випадках необхідно її викликати й чому це вкрай важливо. Вони із цікавістю оглядали спеціальне спорядження газовиків й шикувалися у чергу, аби посидіти в аварійці й спробувати себе у ролі газовика.

По завершенню зустрічі кожна дитина отримала невеличкі подарунки: пам’ятку про основні правила безпечного використання блакитного палива, а також світловідбиваючі браслети, котрі так необхідні юним учасникам дорожнього руху у темний період доби.

Джерело: АТ «Житомиргаз»

Читайте також: Загадковий підвал урочища Дуби на Житомирщині відкриває свої таємниці

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, ще більше оперативної інформації тут:

  • Telegram
  • Instagram
  • Facebook


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW