Настає сезонне зниження. Мороз та сніг будуть навіть удень: коли в Україні можна діставати санчатаМетеорологи обіцяють, що цього тижня в Україну з північного-сходу прийде холодне арктичне повітря, а тому очікується значне похолодання.

Так синоптик Наталя Діденко зазначила, що температура буде знижуватися поступово. І якщо у вівторок на українців чекає +3...+8°C, то в четвер температура опуститься  до -3...+4°C.

А ось у середу-четвер температура повітря попрямує до сезонного подальшого зниження, і в другій половині тижня навіть удень з'являться "мінуси", падатиме мокрий сніг, - зазначає Діденко.

У понеділок 14-го листопада в більшості областей стовпчики термометра піднімуться до +3...+8°C. Проте на Заході й Півдні буде тепліше: очікується +8...+13°C. А в Києві температура не підніметься вище +6...+7°C. Усюди без опадів.

Однак уже з 16-17 листопада, за словами спеціалістів, температура впаде нижче нуля та може сягати вдень -5°C, а вночі -11°C. Також ітиме дощ і мокрий сніг. Особливо це актуально для Центру, Сходу і, як не дивно, Півдня України.

Читайте також: Такого піке ще не було: чому вперше за 14 років так упав доларAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW