ОК "Південь": Нашими авіаторами уражено 4 райони зосередження ворожої живої сили, озброєння та техніки на лівому березі, - ВІДЕОПро поточну оперативну обстановку на півдні Україні за підсумком 13 листопада повідомили в ОК "Південь":

Обстановка в нашій зоні відповідальності в Південнобузькому й Таврійському операційних районах стабільно складна, але підконтрольна Силам оборони.

Противник продовжує облаштування оборони на лівому березі Дніпра, намагається створити додаткові рубежі оборони, багаторівневу утримати зайняті рубежі. Продовжує наносити вогневе ураження наших військ та деокуповакних населених пунктів вздовж правого берега Дніпра із застосуванням авіації, важкої артилерії, реактивних систем залпового вогню, мінометів.

Завдав ракетного удару двома ракетами Х-31 в Бериславському районі. Без людських втрат та руйнувань інфраструктури.

По Марганецькій громаді Нікопольщини вдарив «Ураганом» двічі. Без постраждалих, по відкритих поверхнях. 

Нашими авіаторами уражено 4 райони зосередження ворожої живої сили, озброєння та техніки на лівому березі. 

Нашими ракетно-артилерійськими підрозділами виконано  33 вогневих завдання. Наразі підтверджено результати ворожих втрат у кількості 40 рашистів, 7 одминиць авто-бронетехніки. Решта результатів дорозвідуються.

В Чорному морі корабельне угруповання ворога налічує  12 бойових кораблів, серед яких нема ракетоносія на чергуванні. Але це не привід розслаблюватися. Протягом кількох годин ситуація може зазнати суттєвих змін і ракетоносій буде приведений в підвищену бойову готовність.

Важливо пам’ятати, що навіть позитивні новини і розвиток подій не мають присипати нашу пильність. На деокуповані території поступово повертаються блага цивілізації, яких херсонців позбавили рашисти: відновлюються електромережі, водопостачання, зв’язок і інтернет. Водночас ще дуже багато роботи із стабілізації. Саме тому місцевим мешканцям варто дотримуватися правил мінної безпеки та рекомендацій органів легітимної влади: не створювати скупчення людей, не перебувати на неперевірених територіях, бути обачними і пильними.

Ворог посилив повітряну розвідку, зокрема із з БпЛА. Виявляючи наші військові позиції, цілком імовірно що корегують такі безпілотники і вогонь по цивільній інфраструктурі. Разом з тим можливо й використання дронів-камікадзе.

Незважаючи на відсутність морського ракетоносія на бойовому чергуванні, загроза з моря реальна, атака дронів – імовірна, артилерійські та інші обстріли у відповідних ділянках цілком можливі і все це разом, - небезпечно.

Не наражайте себе на небезпеку, дотримуйтесь алгоритму дій, переходьте в укриття. Із підозрілими предметами і необстеженими місцевостями, зокрема на деокупованих територіях слід бути обачними, не ризикувати даремно, довіряти небезпечну справу фахівцям.

Інформація теж зброя і може спричиняти загрозу, небезпеку, паніку. Використовуйте її грамотно й доцільно.

Ми ще раз довели, що є мудрою й незламною нацією, гідною поваги і Перемоги!

Саме тому все у нас – Україна!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW