В одному з храмів Києво-Печерської Лаври вихваляли «рускій мір»: в СБУ вже вивчають усі деталі інцидентуНа території Києво-Печерської Лаври у 262-й день повномасштабного російського вторгнення моляться за росію. 

Про це повідомляє редакція з посиланням на українського дипломата, міністра інфраструктури України в 2016—2019 Володимира Омеляна.

Поки наші захисники Батьківщини віддають своє життя захищаючи державу і народ, а в УПЦ, та що ніби не МП, та що зрадила Україну і зараз намагається відбілитися від крові гуманітарною «допомогою» – все ще досі моляться за росію.

Володимир Омелян зазначив, що кожен священник московської церкви з радістю би взяв в руки зброю, вбивав і катував українців. Єдина причина, чому вони це не роблять - московські війська далеко і їм страшно за себе.

"Московська секта повинна бути заборонена на законодавчому рівні, її храми і майно - повернуті ПЦУ, кремлівські жерці - заарештовані і депортовані, в ідеальному для них випадку.

Якщо влада цього нарешті не зробить, то поїде в наступному вагоні з ними за порєбрік", - додав Володимир Омелян.

Дивують також люди, які проходять мимо, чують це все, і – мовчать.

Відео отримав і оприлюднив отець Михайло Омелян від випускника КПБА, який з друзями зайшов в храм Всіх святих печерських у Лаврі.

На відео звучить пісня, яка вихваляє «рускій мір»: «Звон плывет, плывет над россией, Пробуждается Матушка – русь»…

Наразі в СБУ вже вивчають усі деталі інциденту, що стався в одному з храмів Києво-Печерської Лаври - де співали пісень, що вихваляють «рускій мір». 

Як повідомили в Службі безпеки України, ця ситуація не залишиться без відповідної реакції. 

«Ті, хто в умовах повномасштабної війни, яку розв’язала росія проти України, чекає на «пробудження матушкі-русі», мають розуміти, що це шкодить безпеці та інтересам України та наших громадян. І ми не допустимо таких проявів», - заявив керівник СБУ Василь Малюк.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW