Відберуть виплати: на кого з ВПО чекають серйозні перевіркиНа фоні новин про те, що ВПО може втратити соціальну допомогу, якщо їх фактичне перебування не збігається з місцем реєстрації, у Міністерстві соціальної політки України заявли, що такі перевірки будуть здійснюватися за ризикоорієнтованим принципом.
Що це означає пояснив заступник очільниці Мінсоцполітики Віталій Музиченко:

Працівники Національної соціальної сервісної служби на місцях будуть виходити за ризикоорієнтованим принципом для проведення перевірок. Якщо за однією адресою зареєстровано тисячу внутрішньо переміщених осіб, виникає питання, чи можуть вони там фізично жити. Або надходять постійно звернення від правоохоронних органів.

Що робити, якщо людини не було вдома?

Якщо людини не буде на місці в момент перевірки, їй залишать повідомлення про необхідність з'явитися протягом 10 календарних днів до територіального органу соцзахисту за місцем проживання. Якщо й цього не буде зроблено, соціальна допомога буде скасована аже наступного місяця.

Однак, якщо людина мала об'єктивні причини і через них не змогла прийти в зазначений термін, вона може знову подати документи на призначення виплат. 

Читайте також: Обов'язковий список речей, що допоможуть не замерзнути взимкуAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW