Чоловіки, в яких можна бути впевненими. Вони ніколи не зрадять: список енергетично надійних іменЛюбити свою половинку так, що турбота переростає в гіперопіку - погано. Але і в цьому є свої плюси, які можна легко витягти.

Такий чоловік не зраджуватиме. Навіть у думках він не зможе допустити подібне. Як виявилося, це може бути пов'язано і з ім'ям чоловіка.

  • Антон

Чоловік із таким ім'ям занадто довго шукав ту саму. Тому він не зраджуватиме своєму ідеалу. Антон - це надійна опора в сім'ї.

  • Борис

За будь-яких варіантів він завжди вибере сім'ю і затишок. Дружина Бориса може не тішити його своєю поведінкою, але це не стане на заваді його коханню. Він вірить у міцні узи шлюбу незважаючи ні на що, тому, ніколи не подивиться в інший бік. А от якщо дружина зрадить - ніколи не пробачить.

  • Тимур

Найкращий друг, коханець і вірний чоловік. І все це в одному "флаконі". Для нього головне в житті це сімейні цінності. Йому просто не цікаво зраджувати.

  • Костя

Костянтин сильно змінюється, коли зустрічає майбутню дружину. Сварки, зради, авантюри - точно не для нього. При цьому, Костянтин - справжній романтик. Він проявлятиме це протягом усього шлюбу.

Читайте також: Діставайте пуховики та черевики. В Україну йдуть люті морози та противний дощ зі снігом: на яку погоду чекати найближчими тижнямиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW