Наслідки нічних ворожих атак по території Дніпропетровщини: ситуація в регіоні станом на ранокРозпочалась двісті шістдесята доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню. Війська рф продовжують тероризувати Дніпропетровщину. Ситуація на Дніпропетровщині станом на ранок.

Про це повідомляє редакція 056.

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук повідомив, що постраждала жінка, понівечені будинки і лінії електропередач – такі наслідки нічних ворожих атак по території Дніпропетровщини.

Війська рф били по Нікопольському району. Під ворожим вогнем опинилися Марганецька, Червоногригорівська та Нікопольська громади.В самому Нікополі внаслідок обстрілу міста з РСЗВ постраждала пенсіонерка 1942 року народження. Жінка перебуває у стресовому стані.

Пошкоджено з десяток житлових будинків, АЗС, газогін та електромережі. Рятувальники приборкали полум‘я у приватному домоволодінні. В Червоногригорівській громаді, по якій вгатили з РСЗВ, зачепило чотири житлові будинки і лінії електропередач. Без жертв.

Щодо інших районів області – минулося без надзвичайних ситуацій. В нормі залишаються показники радіаційного фону.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW