"30 000 грн зарплати на місяць": роботодавці терміново шукають українців, яким потрібна роботаНе секрет, що в IT-секторі хороші зарплати. Багато українців мріють отримати бажаний оффер та посісти місце у лавах IT-шників. Однак не всім відомо, що є низка фахівців, які не задіяні в IT-галузі, але навіть у кризові часи бізнес готовий платити їм високі зарплати, передають Патріоти України.

Як інформують "Патріоти", портал Work.ua провів дослідження українського ринку праці.

В результаті було зауважено, що в Україні серед роботодавців ведуться активні пошуки спеціалістів у сфері обслуговування.

Популярністю також користуються робочі спеціальності, спеціалісти з продажу та закупівлі, працівники сфери торгівлі, спеціалісти в галузі туризму, працівники готельно-ресторанного бізнесу.

Отже, український бізнес зараз потребує продавців-консультантів, водіїв, бухгалтерів, кухарів і менеджерів з продажу.

Лідерами із зарплат є медіабайєри. Їм готові запропонувати 70 000 грн. Друге місце посідають водії-міжнародники. Вони можуть розраховувати на оклад 40 000 грн.

Відзначається зростання кількості вакансій. Серед нових вакансій також шукають працівників фінансів та банківської справи, працівників сфери нерухомості, працівників, задіяних у секторі маркетингу та реклами, топ-менеджерів.

Виходячи з помічених тенденцій, у представників цих професій шанси на успішний пошук роботи зросли.

Окрім медіабаєрів та водіїв-міжнародників, на хорошу винагороду за працю можуть розраховувати й веб-дизайнери. У середньому ці фахівці одержують 31 250 грн. Трохи поступаються у зарплаті бізнес-аналітики.

Середній оклад аналітика дорівнює 30000 грн. Таку ж винагороду праці готові запропонувати ріелторам і рихтувальникам. Платня менеджерів операційної діяльності в середньому – 29 450 грн.

Найскромніші оклади у розмірі 8 000 грн у санітарів та прибиральників. З невеликим відривом від них йдуть помічники ветеринарних лікарів. Їхня праця оцінюється у 8 125 грн.

Лідирують за зростанням зарплати у жовтні керівники середньої ланки. Їхня винагорода за трудові будні зросла на 10%.

Зарплати працівників сфери охорони та безпеки зросли на 5,45%. На 4% збільшився оклад у працівників у сфері юриспруденції, обслуговування, а також секретаріату і діловодства.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW