Пільгові тарифи на електрику: в українців виникла проблемаВ Україні підвищився попит на двотарифні лічильники. Усе тому, що українці хочуть заощадити.

Нерідко світло вмикають саме вночі. Це означає, що можна платити за тарифом удвічі нижчим, ніж удень. Те саме прання та нагрівання бойлера тягнуть чимало грошей, а двотарифний лічильник міг би добре зекономити.

За даними сайту today.ua, зараз українці зіткнулися з проблемою. Вони не можуть зареєструвати лічильник у ДТЕК. У підсумку їм не нараховується електроенергія за пільговим тарифом.

Абоненти стикаються з тим, що не можуть додзвонитися до диспетчера. Сайт заявки теж не пропускає. За підсумком у людей склалася думка, що саме так компанія хоче зберегти свій прибуток.

Економія на електриці

Якщо абонент витрачає менше 250 кВт на місяць, то він платить 1,44 гривень за кВт. Після ліміту - 1,68 грн. Суму легко можна скоротити за наявності такого двотарифного. Енергія, яка споживається вночі коштує 0,72 гривні при споживанні до 250 кВт на місяць. Тариф вмикається з 23:00 і діє до 7 ранку.

Читайте також: Як економили наші батьки: прості поради, що допоможуть зберегти гроші.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW