У Харкові демонтували памʼятник Пушкіну: його долю харків‘яни вирішуватимуть після Перемоги, - ФОТОСьогодні, 9 листопада у Харкові погруддя Пушкіна було демонтовано і відправлено на відповідальне зберігання долю.

Про це повідомила пресслужба міськради.

Його подальша доля - чи буде він зберігатися у музеї, чи йому знайдеться інше місце у культурному та історичному просторі Харкова - вирішуватимуть харків‘яни після Перемоги України. Цей пам’ятник, а, можливо й інші, мають бути збережені, а їхню подальшу долю демократичним шляхом, але вже у мирний час, вирішуватимуть саме харків’яни.


Харків є одним з найпострадаліших міст України від рашистської зброї та агресії. У міській раді розуміють почуття тих харків‘ян, які не бажають бачити у своєму місті російські топоніми і поділяють їхнє бажання переосмислити культурне та історичне середовище міста. Як один з варіантів такого переосмислення - погруддя Пушкіна може стати частиною експозиції, присвяченій українському національно-визвольному руху, адже більше ста років тому, ще перед революцією 1917 року, його збиралися знести активісти цього руху.

Але в який спосіб це питання буде розв‘язане - вирішуватимуть саме харків‘яни після Перемоги України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW