Поліція нагадує: час «перевзувати» свої автівки у зимову гуму, і пояснює, чому це так важливоЗ настанням холодів, а саме зниженням середньодобової температури протягом тижня до рівня +5 – +7 градусів, автовласникам слід «перевзувати» свої автівки у зимову гуму. Про таке нагадує Патрульна поліція Житомирської області.

Літня гума за низьких температур та несприятливих погодних умов робить транспорт небезпечним та некерованим, адже втрачає свою ефективність, «дубіє», а авто має довший гальмівний шлях. Це небезпечно і для пішоходів, і для інших водіїв.

А от зимова гума має краще зчеплення з дорожнім покриттям в умовах зими, тож і керування авто робить безпечнішим та комфортнішим.

« – Більшість водіїв усвідомлюють важливість сезонної заміни гуми. Тож, коли надворі холоднішає, вони не мають клопоту на дорозі. Натомість ті, хто ігнорує цю необхідність мають більше шансів втрапити в ДТП», – йдеться у повідомленні.

Поліція зауважує, що з першими опадами у холоди збільшується кількість ДТП, і причина у більшості випадків – літня гума.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW