Поліцейські збирають докази воєнних злочинів росіян в деокупованій Великій Олександрівці на Херсонщині, - ФОТОМісцевий сектор поліцейської діяльності Бериславського районного відділу поліції – ще одне місце, яке окупанти перетворили на свій штаб, влаштувавши там повний хаос. Сучасний відділок поліції після окупантів – повністю потрощений та забруднений.

Про це повідомляє Національна поліція України.

Зараз слідчі, криміналісти, вибухотехніки за процесуального керівництва прокуратури проводять огляди адміністративних будівель Великої Олександрівки. Основана мета – встановлення всіх солдатів російської федерації та підконтрольних їм учасників незаконних збройних формувань, які вчиняли воєнні злочини на території селища та Херсонщини загалом.

Крім того, поліцейські проводять подальшу роботу з місцевим населенням, яке перебувало в окупації та було свідками вчинення всіх цих злочинів. 

Також в розгорнутому оперативному штабі проводиться аналіз вказаних матеріалів, призначаються відповідні судові експертизи та аналізуються всі ті документи та речові докази, які були вилучені під час проведення зазначених оглядів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW