На Житомирщині затримали причетного до пошкодження пам’ятників на цвинтарі7 листопада до поліції надійшло повідомлення з Пулинської громади про пошкодження близько десятка надгробків на місцевому кладовищі. Правоохоронці встановили причетного до наруги над могилами. Триває з’ясування всіх обставин.

На місці події працювала слідчо-оперативна група відділення поліції №4 (смт Хорошів) Житомирського РУП. Попередньо, у період з 6 по 7 листопада було пошкоджено пам’ятники, встановлені на 11 могилах шляхом повалення частин стел на надгробні плити. Правоохоронці зафіксували всі обставини та розпочали першочергові заходи із встановлення причетних до події.

За зібраними свідченнями правопорушення вчинив 50-річний місцевий житель. Його розшукали за місцем проживання. Встановлено, що чоловік має вади психічного здоров’я та ним опікуються рідні. Причини свого вчинку він не зміг пояснити.

Триває з’ясування всіх обставин та встановлення обсягів завданої шкоди.

Нагадаємо, що чинним законодавством встановлено кримінальну відповідальність за наругу над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого (ст. 297 КК України). Такі протиправні дії караються штрафом від 17 000 до 68 000 гривень або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням чи позбавленням волі на строк до 3 років.

Відділ комунікації поліції Житомирської областіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW