Минула доба у Покровській громаді пройшла відносно спокійноМинула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо руйнувань та постраждалих не надходило. 

З ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: відпрацьовано 2 заявки ВНП на вул. Нахімова та вул. Кошового. Не відпрацьовані заявки по ВНП: ТОВ "ПЄМЗ", завод "КЗПО","ПЕТ Шахтобуд". Відпрацювання заплановано на поточну добу. Пожеж не виникало.

Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

Аварійні ситуації за минулу добу:

були застосовані стабілізаційні відключення електроенергії у деяких районах м. Покровська.

Водопостачання: на поточну добу заплановано заповнення системи центрального водопостачання у Покровській громаді. Працюють водовози та свердловини.

Газопостачання: тривають підготовчі роботи для подачі газу до споживачів. За минулу добу підключено 62 абоненти. Відбувся розпал транспортних котельних.

Теплопостачання: протягом доби відбувалась зупинка котелень згідно з графіком аварійних відключень електроенергії. Крім того через відсутність електропостачання відбувалася зупинка модульної котельні ЗОШ 14, а також відбувались аварійні відключення котельних за минулу добу у зв’язку з нестачею води у системі, пориву труби теплопостачання - відновлювальні роботи заплановано на поточну добу.

Керівництво наголошує на необхідності евакуації. Щодня курсує евакуаційний потяг N 223 «Покровськ - Дніпро - Львів»:- прибуття в Покровськ о 13.00, - відправлення з Покровська о 14.15. Також по парних числах раз на чотири дні потяг слідує до Тернопільської області. Триває запис на 10 листопада. Реєстрація на потяг за телефоном 0-800-300-101.

Здійснюється патрулювання з метою контролю за дотриманням заборони торгівлі алкоголем.

Комендантська година та режим світломаскування діє з 21. 00 до 05. 00.Фактів колабораціонізму не зафіксовано.

Актуальні новини в нашому телеграм-каналі https://t.me/pokrovsk06239.

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW