Влада Києва готується до того, що опалювальний сезон може пройти на вулицях столиціПро це повідомив в інтерв'ю "НВ" мер Києва Віталій Кличко.

"Якщо тепла не буде, ми повинні обігріти кожного киянина. Ми зараз підготували понад тисячу теплопунктів, які можуть перебувати в Києві. Працюємо зараз над збільшенням теплопунктів. Вже закуплено велику кількість електрогенераторів, зроблено запаси палива, їжі. Зараз ми додатково веземо до Києва теплові гармати. Готуємося. Сподіваємося, цього не станеться, але ми повинні бути готові", — заявив Кличко.

Він також розповів, де планується розміщувати теплопункти.

"У переважній більшості можуть використовуватись дитячі садки та школи, де вже пройшла теплосанація, тепломодернізація, де люди можуть деякий час отримувати і тепло, і напої, і допомогу, якщо потрібно", - наголосив Віталій Кличко.

Тепловими гарматами називають пересувні обігрівачі, що створюють потужний потік гарячого повітря за допомогою нагрівального елемента та вентилятора. Потужні теплові гармати використовують для обігріву великих приміщень та напіввідкритих просторів.

ДжерелоAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW