У «Чернігівобленерго» роз'яснили графік відключень від електроенергіїВ АТ «Чернігівобленерго» роз'яснили графік відключень від електроенергії, який запровадили сьогодні, 3 листопада. Наприклад, назви вулиці без переліку будинків у графіку свідчить, що вулицю повністю відключатимуть від електроенергії, або міські тепломережі ще не подали конкретний перелік номерів будинків.

Про це повідомляє «Суспільне Чернігів».

«Це сьогодні буде уточнюватися конкретно по Чернігову», — розповіли в обленерго.

У графіку відключень від електроенергії є вулиці, де нумерація будинків повторюється декілька разів. (Наприклад, у Чернігові на вул. Незалежності номер будинку 12 повторюється 11 разів). В обленерго це пояснюють так:

«Це чисто позначення для енергетиків, тому що в цьому будинку можуть бути зареєстровані якісь юридичні особи. Кожну юридичну особу система реєструє, як окремий будинок. Воно все виправиться».

Дачі у мікрорайоні Півці, що у Чернігові, відключатимуть не окремо кожен будинок, а повністю в один і той самий час.

«Якщо брати дачні масиви, вони йдуть, як споживач – вони числяться, як не окремі будиночки, а цілий дачний кооператив», — пояснили в обленерго.

У графіку, де вказані будинки через дріб варто розуміти, що це може означати корпус будинку, або номер квартири.

«Це є у великих будинках окремі квартири, які виділені, як юридична особа. Може там нотаріус зареєструвався у цій квартирі, тому вони подаються окремо. Або якщо через дріб, може бути і корпус будинку».

Також у графіку вулиця з номером будинку може бути у двох чергах відключень від електромережі. Це пов'язано з тим, що один будинок може живитися від різних ліній електропередач.

Графіки аварійних відключень від електромережі в АТ «Чернігівобленерго» доопрацюють за декілька днів.

Нагадаємо, під відключення підпадають 75% споживачів області. Їх розділили на дві групи.

До першої групи віднесли споживачів десяти основних черг графіків аварійних відключень, до другої – увійшов десяток додаткових.

У непарний день місяця перша група буде відключена від електропостачання з 5:00 до 9:00, з 13:00 до 17:00 та із 21:00 до 1:00.

Другу групу відключатимуть з 9:00 до 13:00 та з 17:00 до 21:00. А в парний день відключатимуть навпаки.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW