Ціну стримування окупантів першими бачать лікарі в медичних закладах, де рятують поранених українських військовихВ Україні триває героїчне протистояння українського народу проти російської агресії. Незалежність нашої країни дається дуже високою ціною. Чимало українських військових поклали життя, щоб ми та наші нащадки жили у вільний державі. Ціну стримування окупантів першими бачать в лікарні у Дніпрі, де рятують поранених. Про це йдеться в матеріалі ТСН.

Одного захисника оперують чотири бригади хірургів одночасно - це так у Дніпрі рятують поранених із бахмутського напрямку. 

За допомогою магніта зі спини захисника дістали смертоносне залізо, тепер його життя поза небезпекою. Чимало поранених у тяжкому стані, мають одночасно і осколкові, і вогнепальні ушкодження чи не всього тіла. Деяких оперують одночасно кілька бригад хірургів, аби врятувати життя.

"Є пацієнти, в яких травми магістральних судин. Є пацієнти, травми плевральної порожнини та легень, черевної порожнини з ураженням майже всіх внутрішніх органів черевної порожнини. І масивні поранення м’яких тканин", - розповідають лікарі. 

Колишній пасічник Володимир оговтується після поранення в Соледарі.

"Ми стояли на териконі. Крила нас артилерія. Ми залізли до бліндажу. Прилетіли міни "ПОМ", які розкидають нитки. Ми п'ять розмінували, а вночі, коли залазили, виявилася шоста. Швидше за все, зачепили нитку і вразило нас трьох", - розповідає чоловік.

Додає, що обстріли міста тривають безперестанку. " Міста просто знищуються, випалюються. Стріляють танки", - каже Володимир.

Під постійним ворожим вогнем, та окупанта не пускають - на іншій позиції біля Соледара дістав поранення й Андрій. Уламок прошив ногу, рука з опіками. "Хаотично, килимом стелять з усіх видів - з артилерії, з "Градів", з усього можливого. 24 години на добу – і вдень, і вночі не припиняється. Наше завдання – утримувати позицію. Була спроба кілька разів прорватися, ДРГ заходили, але не вийшло у них, відбили атаку", - розповідає він.

Військові одразу після лікування повертаються у стрій, за їх словами всі українські території повинні бути деокупованими.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW