В Україні запровадили графік відключень. Хто залишиться без світлаОбмеження, які набули чинності вже сьогодні з 6:00 ранку, спершу торкнуться мешканців Києва та ще семи областей.

У середу, 2 листопада, в Україні запрацювали нові графіки погодинних відключень електроенергії. Про це повідомляє пресслужба національної енергокомпанії "Укренерго".

За даними "Укренерго", обмеження спершу торкнуться мешканців Києва, Київської, Чернігівської, Сумської, Черкаської, Житомирської, Харківської та Полтавської областей.

"Графіки погодинних відключень припускають, що певні групи споживачів обмежуватимуть щодня, але за певним розкладом, складеним операторами розподільчих мереж для кожної області. Графіки відключення саме у цьому форматі мають бути розроблені та оприлюднені обленерго заздалегідь", — йдеться у повідомленні пресслужби енергокомпанії .

В "Укренерго" наголосили, що відключення світла побутовим споживачам необхідні для зменшення навантаження на мережі та збалансування енергетичної системи країни після масованих ракетних ударів ЗС РФ.

Нові графіки погодинних відключень електроенергії можна переглянути за цим посиланням.

Вам також буде цікаво:

  • В Україні вводяться екстрені відключення електроенергії через масовані обстріли рф
  • Яка причина масованих ударів росії по Україні - Інститут вивчення війни
  • Ракетна атака на Україну: реакція світу


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW