Погодинні відключення: які регіони України залишаються тимчасово без світлаСьогодні, 2 листопада, з 06:00 в Україні введено в дію графіки погодинних відключень (ГПВ). Тимчасово залишаються без світла споживачі у Центральному (Київ, Київська, Чернігівська, Черкаська та Житомирська області) та Північному (Сумська, Харківська та Полтавська області) регіонах країни. На Дніпропетровщині зараз графік відключень не застосовується.

Про це повідомляє редакція з посиланням на НЕК «Укренерго».

Графіки погодинних відключень передбачають, що певні групи споживачів будуть обмежувати щодня, але за певним розкладом, складеним операторами розподільчих мереж для кожної області. Графіки відключення саме в цьому форматі вже мали бути розроблені та оприлюднені обленерго заздалегідь.

Обмеження споживання необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі, забезпечити стале балансування енергосистеми та уникнути повторних аварій після того, як електромережі були ушкоджені ракетними обстрілами та атаками дронів росіян.

Такі заходи дають можливість енергетикам якомога швидше відновити ушкоджені енергооб’єкти, балансувати систему та забезпечувати енергоживленням всіх споживачів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW