Німецька компанія Deutsche Bahn передала Києву автобуси, але вони досі простоюютьУ вересні німецький концерн Deutsche Bahn передав Києву 8 вживаних автобусів. Транспортні засоби були передані підрозділом DB Regio Bus та в якості пожертви з різних регіонів Німеччини.

Про це йдеться в повідомленні на офіційній сторінці спільноти «Пасажири Києва» на Facebook.

Ми маємо Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Долучайтесь та читайте, щоб не пропустити важливі та актуальні новини Києва, регіону та України.

Зазначається, що це три зчленованих автобуси та п’ять 12-метрових машин.

Як сказано у повідомленні DB, дана пожертва стала відгуком на заклик мера Києва Віталія Кличка про те, що столиці України терміново потрібні дизельні автобуси.

Разом з тим, за даними спільноти Пасажири Києва, зазначені транспортні засоби станом на кінець жовтня, тобто за два місяці після отримання, не використовуються і стоять «під парканом» з транзитними номерними знаками в АП №8.

Також досі «в процесі оформлення і реєстрації» знаходиться інша партія з 19 німецьких автобусів, які Київ отримав ще в серпні.

Ми раніше повідомляли про те, що в Києві на всіх автобусних маршрутах «Київпастрансу» підключили оплату банківською карткою або ґаджетом з NFC. Для того, щоб сплатити проїзд, достатньо прикласти банківську картку або телефон з функцією безконтактної оплати до валідатора.

Також розповідали, що в столиці через знеструмлення на низці тролейбусних і трамвайних маршрутів організовують автобусне сполучення.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW