В Україні скасовано призов на військову службуЗакон про скасування призову на військову службу під час воєнного стану набув чинності 29 жовтня.

Як інформує "УН", про це йдеться в опублікованому законі. Документом доповнюється закон "Про військовий обов'язок і військову службу" новою статтею, якою визначається, що під час дії воєнного стану призов на строкову військову службу не проводиться.

При цьому передбачено, що під час дії воєнного стану призовні комісії створюються для розгляду питань щодо:

організації медичного огляду осіб, які перебувають на обліку призовників та досягли 27-річного віку, взяття їх на облік військовозобов'язаних або виключення з обліку;

направлення призовників, які виявили бажання вступити до вищих військових навчальних закладів або військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти, для проходження випробувань та складання вступних іспитів або прийняття рішення про відмову в такому направленні.

Указом від 30 вересня Зеленський скасував осінній призов на строкову військову службу та відклав осінню демобілізацію.

До цього, у квітні Зеленський також скасував весняний призов на строкову службу та відклав весняну демобілізацію.

На початку квітня Генеральний штаб Збройних сил повідомив, що у 2022 році весняний призов на строкову військову службу до Збройних Сил та інші формування не проводитиметься.

Генштаб зазначив, що під час проведення загальної мобілізації комплектування вакантних посад у Збройних силах України та інших військових формуваннях здійснюється за рахунок військовозобов'язаних та резервістів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW