Російські війська не просунулися суттєво в районі Бахмута, хоча стверджують протилежне, - Інститут вивчення війниРосійські війська не домоглися значного просування в районі Бахмута Донецької області або де-небудь ще вздовж лінії фронту, проте російська інформаційна операція просуває версію про те, що російські сили мають в Бахмуті значний прогрес, йдеться у звіті аналітиків Інституту вивчення війни (ISW) за 28 жовтня.

У повідомленні йдеться, що керівник «групи Вагнера» Євген Пригожин визнав повільні темпи наземних операцій навколо Бахмута 23 жовтня. Водночас відзначається зростання впливу очолюваної Пригожиним фракції силовиків, що ще більше розколює російське військове співтовариство, - пише Радіо Свобода.

Зокрема, лідер Чечні Рамзан Кадиров знову розкритикував командувача центрального військового округа (ЦВО) Олександра Лапіна, що «вказує на подальшу фрагментацію провоєнного угруповання, що може допомогти Пригожину отримати більше влади в довгостроковій перспективі», - пише ISW.

«Силовики дедалі частіше просувають свої паралельні військові структури за рахунок репутації російських збройних сил», – йдеться у звіті.

У ISW також припускають, що президент рф володимир путін намагається відновити авторитет міністра оборони рф сергія шойгу в російському інформаційному просторі, щоб врівноважити зростаючий вплив російського провійськового угруповання силовиків.

В ISW також зазначають, що російські війська «продовжують свої спроби стерти українську історію, культуру та національну ідентичність в окупованих росією частинах України».

Читайте також: 

  • Експерти пояснили, коли та як ЗСУ зможуть повернути Херсон та значно просунутись на Донбасі
  • Ворог значно знизив темп ударів ракетами та дронами по українському тилу - Інститут вивчення війни
  • Війська РФ почали відступати з заходу Херсонської області - Інститут вивчення війни


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW