Мешканців восьми прифронтових областей забезпечать безкоштовними дровами: подробиціВ Україні розпочинається доставка безкоштовної паливної деревини в небезпечні райони восьми прифронтових областей. Вже наступного тижня їх отримають Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Миколаївська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на пресслужбу Мінреінтеграції.

Допомога передусім надаватиметься вразливим категоріям громадян: людям похилого віку, багатодітним родинам та людям з інвалідністю.

З початку наступного тижня дрова адресно доставлятимуть до домогосподарств у звільнені громади Херсонської області. Налагоджено логістику відправки паливної деревини і в інші області. Три з них, а саме: Миколаївська, Дніпропетровська та Запорізька - отримають понад тисячу вагонів дров потягами Укрзалізниці.

В решту областей найближчим часом деревина буде доставлена автотранспортом.

На забезпечення населення прифронтових регіонів безоплатною деревиною Уряд виділив майже 563 мільйони гривень. Дізнатися актуальну інформацію щодо можливості подачі заявок на безкоштовні дрова можна в Центрах надання адміністративних послуг.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW