У ніч проти 30 жовтня Україна перейде на зимовий час: коли слід перевести стрілкиУ ніч з 29 на 30 жовтня, о 4 годині ранку, Україна перейде на зимовий час, для цього стрілки годинника переведуть на 1 годину назад.

Про це повідомляє сайт 0564.ua.

Переведення годинника на годину вперед влітку та взимку на годину тому регламентується постановою Кабміну від 13.05.96 №509 про порядок обчислення часу на території України.

О 04:00 вночі 30 жовтня 2022 стрілки годинника слід перевести на одну годину назад.

"Ввести на території України такий порядок обчислення часу: час другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3:00 на 1:00 вперед та в останню неділю жовтня о 4:00 на 1:00 тому ", - йдеться у документі.

Як ми писали раніше, поки що немає однозначної думки щодо переходу на зимовий та літній час.

Дискусія щодо доцільності зміни часу в Україні триває вже понад десятиліття. Так, восени 2011 року після нетривалих суперечок у Верховній Раді вирішили залишити країну назавжди у літньому часі. Однак пізніше систему переходу на зимовий час було збережено.

Вперше переведення стрілок годинника на годину вперед влітку і на годину тому взимку з метою економії енергетичних ресурсів було проведено у Великобританії 1908 року.

У ФРН стали переводити стрілки годинника в 1980 році з метою економії енергії, в ряді інших європейських країн перехід на літній час було запроваджено значно раніше.

29 серпня 2018 року понад 80% учасників опитування, проведеного Єврокомісією, проголосували за відміну переходу на зимовий та літній час.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW