У Вінниці нагородили ветеранів Другої світової війни з нагоди 78-ї річниці вигнання нацистських окупантів із УкраїниЩорічно 28 жовтня відзначається День вигнання нацистських окупантів із України. Сьогодні ветеранам Другої світової війни – активістам Вінницької міської організації ветеранів вручили Подяки Вінницької міської ради, її виконавчого комітету та грошові премії.

У Вінниці нагородили ветеранів Другої світової війни з нагоди 78-ї річниці вигнання нацистських окупантів із України, фото-1

78 років минуло з часів Другої світової війни, однак ветерани кажуть, що й досі крається серце від споминів про ті криваві події. Ще більше болить у грудях за нинішнє покоління, яке нині виборює нашу свободу.

Як зазначив голова Вінницької міської організації ветеранів Костянтин Фомічов, сучасні захисники України виявились гідними слави своїх дідів і прадідів.

«Сьогодні стоїть завдання перед нашими мужніми захисниками – звільнити нашу Україну від рашистських загарбників. Ми пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших Героїв і твердо віримо у Перемогу», - додає Костянтин Фомічов.

А 95–річний Олексій Ткаченко, ветеран Другої світової війни, активіст Вінницької міської організації ветеранів розповів, що свого часу брав безпосередню участь у вихованні молодого покоління вінничан на основах патріотизму та любові до рідної землі.

«Ніхто не має права сьогодні, нападати та захоплювати нашу Україну. Ми обов’язково Переможемо та захистимо рідну землю. Слава всім, хто б’ється за Україну сьогодні!», - говорить ветеран Олексій Ткаченко.

Джерело: https://www.vmr.gov.ua/AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW