Готелі «Дружба» та «Турист» у Києві хочуть використовувати як житло для переселенцівАрештовані готелі та бази відпочинку, зокрема, у Києві, які наразі передані АРМА, планують частково використовувати в якості соціального житла для переселенців.

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua» та читайте новини, щоб нічого не пропустити.

Наразі уряд розробляє механізм передачі майна, яке було заарештовано та передано до Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА), тимчасовим управителям на час, поки тривають розслідування.

Нових управителів арештованих об’єктів обиратимуть на конкурсі. Обов’язкова умова – це передача 10-20% від номерного фонду об’єкта на потреби переселенців.

Доступ до таких конкурсів мають отримати як приватні, так і державні підприємства.

Загалом на конкурс планують виставити близько 80 об’єктів (готелів та санаторіїв) в різних регіонах. У Києві серед таких об’єктів зазначаються готелі «Дружба» і «Турист».

Повний список можна проглянути тут.

У липні 2022 стало відомо, що готелі «Турист» і «Дружба» повернуть державі. На об’єкти наклали арешт у межах розслідування ДБР щодо розкрадання майна профспілкових організацій.

Раніше ми писали про те, де та як у Києві отримати гуманітрну допомогу.

Також розповідали, що в Києві викрили керівника благодійного фонду, який продавав гуманітарну допомогу для потреб ЗСУ на майже 600 тисяч гривень.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW