Пісні війни. ТОП "крутих" музикальних хітів, які надихають на перемогу, - ВІДЕОДесять найбільш "крутих" пісень російсько-української війни.

Під час повномасштабної війни проти Росії українські пісні та музика стали одними зі складових у боротьбі за країну. Вони доносять важливі меседжі суспільству, в тому числі і міжнародному. Так, пісня "Ой у лузі червона калина" у виконанні лідера гурту "Бумбокс" Андрія Хливнюка в перші дні вторгнення підняла бойових дух українців, а завдяки потужному виступу гурту "Kalush Orchestra" на Євробаченні-2022 велика кількість людей у світі дізналася про важку ситуацію на "Азовсталі".

Редакція сайту 057 розповідає про десять, на нашу думку, найбільш "крутих" хітів цієї війни.

"Ой у лузі червона калина"

Пісня "Ой у лузі червона калина" є гімном Українських січових стрільців. Її написали у 1914 році. По-новому пісня зазвучала в перші дні повномасштабної війни, коли лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк заспівав її на Софіївській площі у Києві. Після цього композиція стала всесвітньо відомою. На YouTube "спільне" виконання пісні Хливнюком та іншими зірками українського шоу-бізнесу має більше 22 мільйонів переглядів.

"Стефанія"

Пісню "Стефанія" виконує реп-гурт "Kalush Orchestra". Саме з цією композицією український гурт переміг на Євробаченні-2022. По закінченню свого виступу учасники гурту зі сцени звернулися до міжнародного суспільства з проханням врятувати оборонців "Азовсталі". На YouTube кліп до пісні "Стефанія" має більше 41 мільйона переглядів.

"Дике поле"

Пісню "Дике поле" виконують репер "Yarmak" та співачка "Alisa". На YouTube анімаційний кліп до пісні має більше 8 мільйонів переглядів. За словами виконавців, анімаційне відео створили, щоб заробляти на корисні речі для Збройних сил України.

"Допоможе ЗСУ"

Пісню "Допоможе ЗСУ" виконують репери "Chico" та "Qatoshi". За словами виконавців, цим треком вони хотіли підтримати хлопців та дівчат, які зараз перебувають на службі у Збройних силах України. На YouTube композиція має більше 9 мільйонів переглядів.

"Місто Марії"

Пісню "Місто Марії" виконує рок-гурт "Океан Ельзи". За словами виконавців, ця композиція присвячена захисникам Маріуполя. На YouTube пісня має більше 4 мільйонів переглядів.

"Чути гімн"

Пісню "Чути гімн" виконує репер "Skofka". Виконавець так описав свій трек: "Поки буде чути гімн в усіх містах України, доти і буде жити Україна. Наш народ вже показав себе і на що готовий, щоб захистити своє. Ми обов‘язково вистоїмо і переможемо, жаль тільки якими жертвами. Цей трек я присвятив своєму другу дитинства Валентину Коноводову, який загинув, захищаючи нашу Україну". На YouTube кліп до пісні "Чути гімн" має більше 18 мільйонів переглядів.

"Моя країна"

Пісню "Моя країна" виконують репери "Yarmak" і "Tof". Цей трек - римейк одного з гімнів Революції Гідності під назвою "22", авторами якого є все ті ж виконавці. На YouTube кліп до пісні "Моя країна" має більше 4 мільйонів переглядів.

"Це ЗСУ"

Пісню "Це ЗСУ" виконує реп-гурт "100лиця". За словами виконавців, цим треком вони хотіли підтримати бійців Збройних сил України, які знаходяться на передовій. На YouTube кліп до пісні "Це ЗСУ" має майже 5 мільйонів переглядів.

"Квіти мінних зон"

Пісню "Квіти мінних зон" виконує рок-гурт "Океан Ельзи". За словами виконавців, їх композиція "про події у двох вимірах - життя в тилу та бойові дії на фронтах війни за свободу і незалежність України, але найголовніше - це не два паралельні світи, а наша спільна, одна на всіх реальність, коли на відстані руки - війна, на відстані руки - тил". На YouTube кліп до пісні "Квіти мінних зон" має більше 3 мільйонів переглядів.

"ЗСУ"

Пісню "ЗСУ" виконує репер "Sirooo". Пісня є певною сатирою на невдачі російської армії у боях проти Збройних сил України. На YouTube трек має більше 700 тисяч переглядів.

Нагадаємо, що редакція сайту 057 розповідала історію відомої харківської церкви, підірваної комуністами. Детальніше про це читайте тут.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW