У низці областей України відключення електроенергії будуть тривалішимиУ ніч на 27 жовтня росіяни знову пошкодили обладнання енергетичної інфраструктури в центральних областях України. 

Про це повідомляє редакція. 

Аби не допустити повного знеструмлення центрального регіону, енергетики змушені вводити жорсткіші обмеження. 

Вони торкнуться Чернігівської, Черкаської, Житомирської, Київської областей і столиці, повідомив заступник голови ОПУ Тимошенко. 

Графіки стабілізаційних відключень, які складені напередодні, більше не актуальні, попередили у ДТЕК.

Очільник Київської ОВА Кулеба попередив, що мешканцям області потрібно готуватися до екстрених відключень електрики на невизначений термін.

Зазначимо, що у Дніпрі та області діють тимчасові стабілізаційні відключення. Вони будуть тривати поки не зменшиться навантаження і держенергокомпанія не стабілізує енергосистему. Компанія докладає всіх зусиль, щоб відключення тривали не більше 4 годин. Можлива невелика похибка у часі в межах 30-40 хв для перепідключення електропостачання між групами.

Для того, аби мешканці могли заздалегідь підготуватися, створено орієнтовний перелік вулиць, де в разі необхідності буде обмежене електропостачання та орієнтовну почерговість в часових проміжках для цих адрес. Графік - за посиланням.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW