Підтримував росію та присягнув на вірність "ДНР": за держраду жителя Одещини засуджено до 15 років ув’язненняЖителя Одещини, який підтримував росію та присягнув на вірність "ДНР", засуджено до 15 років ув’язнення.

Про це повідомили в Офісі Генпрокурора України. 

Чернівецька обласна прокуратура підтримала обвинувачення стосовно жителя Одещини за фактом державної зради та участі в терористичній організації.

Прокурори у суді довели, що з лютого 2022 року чоловік співпрацював з державою-агресором та так званою "ДНР". Через соціальні мережі він поширював проросійську ідеологію, звеличував рф, підтримував збройну агресію окупантів проти України.

Також чоловік налагодив контакти з керівником псевдореспубліки та так званим "Міністерством внутрішніх справ ДНР". Перебуваючи на підконтрольній Україні території, він збирав для ворога інформацію про підрозділи Збройних Сил України, які розміщувались на території Одеської області.

Правоохоронці затримали зрадника у Запорізькій області при спробі виїхати на тимчасову окуповану територію для складання присяги на вірність так званій "ДНР".

Суд визнав зрадника винним та засудив до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW