Ще понад 150 працівників потрібні підприємствам теплозабезпечення та котельням на ЖитомирщиніСтаном на 26 жовтня, у підрозділах служби зайнятості в області зареєстровано 155 вакансій для операторів котелень, машиністів котлів, опалювачів та кочегарів.

Такі працівники потрібні як безпосередньо підприємствам, які забезпечують теплом населення у громадах, так і селищним радам, закладам культури та освіти, лікарням, виробничим і переробним підприємствам та ін. Пропонована зарплата варіюється від мінімальної до 11 700 грн.

Запрошують кандидатів, які мають необхідні допуски до роботи, та пройшли щорічне підвищення кваліфікації. Серед основних обов'язків - обслуговування газових котелень, парових та водонагрівальних котлів або ж котлів, що працюють на твердому паливі. Необхідно також спостерігати за контрольно-вимірювальними приладами та вести технічну документацію, перевіряти справність апаратури, нести відповідальність за робочий стан котельні і допоміжного обладнання.

За більш детальною інформацією звертайтесь безпосередньо у центри зайнятості та районні філії.

Пропонуємо ознайомитися з усіма зареєстрованими на сьогодні пропозиціями роботи на сайті служби зайнятості: https://cutt.ly/4Dz4cVI.

Оформити підписку на вакансії за регіоном або галуззю можна завдяки чат-боту @DCZWorkNowBbot.

Джерело: Житомирська обласна служба зайнятості

Ще понад 150 працівників потрібні підприємствам теплозабезпечення та котельням на Житомирщині, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW