У Львові через відключення світла був 41 виклик, від людей які застрягли у ліфтахНайбільше звернень було з Шевченківського та Залізничного районів міста. 

25 жовтня у Львові зафіксували 41 випадок застрягання людей у ліфтах. Усе через відключення електроенергії. 

За словами директор підприємства "Львівсвітло" Руслана Милатина, половину людей вдалось визволити впродовж 30 хвилин, а решту – до години часу. Найбільше звернень про такі випадки надійшло з Шевченківського і Залізничного районів.

Через російські ракетні обстріли енергетичної інфраструктури у Львові сторили 10 аварійних бригад, які допомагатимуть визовляти людей з ліфтів у разі вимкнення електроенергії. 

"На базі нашого ЛКП сформовано 10 аварійних бригад: по дві бригади у Франківському, Залізничному, Шевченківському і Личаківському районах, та по одній у Галицькому і Сихівському. Утворені бригади допомагають ліквідовувати різні аварійні ситуації, зокрема визволяти людей, які застрягли у ліфті", - розповів посадовець. 

Якщо ви застрягли у ліфті, то телефонуйте за номерами: 

  • «Гаряча лінія міста» - 1580, 
  • ЛКП «Львівсвітло» - 067 3109820, 297-51-11, 297-50-97

Читайте також: Очільниця одного з благодійних фондів у Львові допомагала виготовляти фіктивні документи для "ухилянтів"AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW