На українсько-румунському кордоні облаштовують новий пункт пропускуЗавершується облаштування пункту пропуску «Красноїльськ – Вікову де Сус» на кордоні з Румунією. Він був фактично заморожений з 2016 року. Але сьогодні потреба у ньому критична, адже в умовах війни Україна та Європа потребують нових логістичних маршрутів для торгівлі.

Про це повідомила пресслужба Міністерства інфраструктури.

"Уже найближчими тижнями плануємо дозволити проїзд у пункті пропуску автівок до 7,5 тонн та порожніх вантажівок. Паралельно працюємо з румунськими колегами над прискоренням розбудови інфраструктури зі сторони Румунії.

Вдячний партнерам за співпрацю. Розраховуємо не тільки на швидке завершення робіт на цьому пункті пропуску, але й на розвиток нових спільних логістичних проєктів", – прокоментував міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

На українсько-румунському кордоні облаштовують новий пункт пропуску, фото-1

Цей пункт пропуску передбачається для руху вантажних автомобілів. Запускати роботу на цьому пункті планується в два етапи:

  • вже у жовтні буде дозволено проїзд транспортних засобів вагою до 7,5 тонн та порожніх вантажівок;
  • після завершення робіт з румунської сторони пункт пропуску запрацює як повноцінний вантажний переїзд.

На сьогодні будівельна готовність пункту пропуску складає 95%. Також проводяться роботи з облаштування допоміжної дорожньої інфраструктури.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW