СБУ розпочала два кримінальні провадження за фактом обстрілу критичної  інфраструктури на РівненщиніЗа даними слідства, 22 жовтня окупанти обстріляли крилатими ракетами низку об’єктів енергетичної інфраструктури Рівненщини.

Два кримінальних провадження, розпочатих за фактами порушення законів та звичаїв війни (ч.1 ст. 438 КК України), розслідуються слідчими Управління СБУ регіону за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури.

На місцях обстрілів працювали керівництво СБУ, ОВА, ДСНС, поліції та прокуратури області, вибухотехніки, аварійно-рятувальні служби, слідчо-оперативні групи.

Звертаємось до громадян, які стали свідками цього жахливого злочину. Корисною буде будь-яка інформація: фото, відео та аудіоматеріали, які можуть стати доказами у кримінальному провадженні.

Це буде ваш внесок у нашу спільну перемогу і покарання воєнних злочинців. Нагадуємо, якщо ви маєте інформацію, яка допоможе під час слідства, телефонуйте на «гарячу лінію» УСБУ в Рівненській області на номери:

☎️ (0362) 678606

☎️ (0362)624343

? (068) 596 23 02.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW