"Чий Крим?' Митрополит Павло, він же Паша - Мерседес потрапив у скандалНастоятель Києво-Печерської Лаври Петро Лєбєдь, відомий як митрополит Павло, днями повернувся із закордонного відпочинку.

Про це повідомив у Facebook активіст із Чернівців Дмитро Чернишов. Він розповів про розмову за участі священнослужителя, свідком якої став на блокпосту.

За словами Чернишова, митрополит Павло не зміг дати однозначної відповіді на питання "Чий Крим?". 

"18 жовтня став свідком цікавої і водночас неприємної ситуації. Увечері привезли знайомим на блокпост біля Чернівців теплі речі і якраз в цей час тероборона зупинила кортеж настоятеля Києво-Печерської Лаври митрополита Павла (в народі – Паші-Мерседеса). Виявилось, що коли вся країна воює проти російських окупантів він зі своїми підопічними повертався з закордонного відпочинку. Але це не все. Хлопці з тероборони задали йому елементарне запитання 'Чий Крим?", на що митрополит української церкви не зміг дати конкретної відповіді, лише сказав, що "Крим тих людей, які в ньому живуть". Судячи з того, скільки Росія зараз туди нагнала окупантів, по логіці Паші-Мерседеса, Крим явно не український", – розповів Чернишов.

"Чий Крим?' Митрополит Павло, він же Паша - Мерседес потрапив у скандал , фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW