Після чергової ротації поліцейські Закарпаття продовжують нести службу на деокупованих українських територіяхДнями відбулася чергова ротація закарпатських поліцейських, яких після кількох місяців несення служби на Сході України, замінили їхні колеги. В регіони ведення бойових дій відправилися співробітники відділів та відділень Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, Управління патрульної поліції, експерти-криміналісти, слідчі та вибухотехніки.

Зараз вони складі зведеного батальйону Національної поліції України «Захід» несуть службу на деокупованих територіях Харківщини. Вони боронять країну від агресора, проводять стабілізаційні заходи, несуть службу на блокпостах, розчищають території, поля, подвір’я та будівлі від вибухонебезпечних предметів, залишених окупантом, фіксують злочини російських військових…

Найголовніше – поліцейські роблять усе можливе, щоб місцеві жителі, які пережили окупацію, знову відчули себе в безпеці. Бо коли «ранять» Схід нашої країни, «болить» і на Заході.

Про це інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW