Суддю з Маріуполя, яка 7 місяців перебувала у полоні, звільнили під час останнього обміну полоненими, - ФОТОСуддю Іллічівського райсуду Маріуполя Юлію Матвєєву звільнили з полону під час останнього обміну полоненими, який відбувся 17 жовтня. Суддя потрапила у полон разом з чоловіком за свою проукраїнську позицію. Вона виносила вироки колаборантам і зрадникам. Юлія Матвєєва провела 7 місяців у в'язниці.

Як повідомила колега Юлії, Ірина Оборонова, жінку вдалось визволити під час жіночого обміну. І вже зараз Юлія Матвєєва має змогу обійняти свою доньку, яка весь цей час перебувала з бабусею.

Суддю з Маріуполя, яка 7 місяців перебувала у полоні, звільнили під час останнього обміну полоненими, - ФОТО, фото-1

Нагадаємо, Юлія Матвєєва разом з чоловіком, Артемом Матвєєвим, 13-річною донькою та мамою евакуювалась з Маріуполя 19 березня. Але на Мангушському блок-посту російські окупанти зупинили машину. Хтось їм повідомив, що жінка в автомобілі – суддя. Її та чоловіка, колишнього директора регіонального відділення Державного бюро розслідувань, затримали.

Дитину та літню жінку випхали на дорогу, і вони змушені були йти пішки до української території.

Зараз вони в безпеці. Проте чоловік Юлії, Артем Матвєєв, досі знаходиться у полоні.

Читайте також: Суддя з Маріуполя вже сім місяців у полоні. Вона виносила вироки зрадникам України – членам терористичної організації «ДНР»

Обмін полоненими: додому повернулись 108 українок, 37 з них - жінки з "Азовсталі", - ФОТО

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTubeAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW