Економія електрики: у чотирьох областях вимкнуть світло, серед них – ЧернігівськаЧерез різке зростання рівня споживання електроенергії світло вимкнуть у Києві, а також Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській областях.

Про це повідомляє пресслужба «Укренерго».

Економія електрики: у чотирьох областях вимкнуть світло, серед них – Чернігівська, фото-1

«Через різке зростання рівня споживання електроенергії Диспетчерський центр «Укренерго» вимушений ввести тимчасове контрольоване обмеження споживання електроенергії в Києві та Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській областях», – йдеться у поввідомленні оператора.

Це допоможе знизити навантаження на електромережі та дасть енергетикам час для ремонту пошкодженого терористичними атаками обладнання.

В Укренерго пояснили, як приймають рішення про тимчасове відключення: якщо в якомусь регіоні вони бачать, що зростає споживання, а в найближчий час туди неможливо доставити більше електроенергії через завдані росією руйнування, то в такому регіоні водяться тимчасові обмеження.

«Відповідно ваше ощадливе енергоспоживання може допомогти уникнути примусових відключень, пам’ятайте про це», – додали енергетики.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW