Миколаїв готується до опалювального сезону. Тепло планують запустити вже в листопадіУ Миколаєві продовжують підготовку до опалювального сезону, який планується розпочати 1 листопада.

Як повідомляє редакція 0512, мер міста в ході брифінгу, 20 жовтня, розповів, що тепло буде запущено, якщо протягом трьох діб середньодобова температура не буде вища за 8 градусів тепла.

Минулого року ми запустили опалення 1 листопада. Десь на ці дати орієнтуємося і цього року, але вже готові запустити його і наступного тижня. Опалювальний сезон у Миколаєві запускається за рішенням виконавчого комітету та регламентується лише за одним параметром – це середньодобова температура у 8 градусів по Цельсію, протягом трьох днів. Якщо така температура буде, то в Миколаєві ми запускаємо тепло. Систему теплопостачання ми готуємо з весни по сьогодні в нормальному режимі. Для нас війна не є приводом перейматися. Не дивлячись на те, що за весь час війни нас не бомбардували лише 40 днів, ми готуємо опалювальний сезон, готуємо мережі. Все робимо для того, щоб запустити, – сказав Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, що сьогодні, з 7:00 до 22:00 в Україні можуть бути застосовані заходи обмеження споживання.

Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW