Які перспективи у вимушених переселенців отримати власне житло у ПолтавіПолтавська область перенасичена людьми, які тікають від війни. Лише офіційно зареєструвались 200 000. За оцінкою Полтавської ОДА неофіційно на території області проживають ще приблизно 50 000 - 70 000 переселенців. 

Про це в ефірі проєкту “Вінілосховище”, ведучим якого є Олександр Біленький, розповів Дмитро Лунін.   • Людей, які переїхали до Полтави через війну можна поділити на 2 групи: ті, які приїхали і в них немає власного житла (люди з Луганщини, Донеччини, деяких районів Харківщини, які найбільше постраждали від обстрілів) - вони втратили своє життя повністю, вони в Полтаві починають життя спочатку та ті, які мають своє житло, дистанційно працюють, але живуть в Полтаві, бо тут безпечніше. Це різні категорії людей і їх не варто порівнювати, - зазначив начальник ПОВА. Велика кількість громад на Полтавщині надали житло для внутрішньо-переміщених осіб, вони сплачують лише комунальні послуги. 

Загалом же, за словами Дмитра Луніна, нині на  Полтавщині зараз купити невеличкий будиночок в селі доволі складно, це справжній дефіцит. 

Також держава нині розробляє проєктно-кошторисну документацію на 2000 квартир для внутрішньо-переміщених осіб. Але фінансування від держави ще не надійшло, тому будівництво ще не розпочате. 

  • Скоріше за все, будівництво буде розпочинатися на весні, - розповів Дмитро Лунін. 

Окрім цього, Полтавська ОДА звернулась до Міністертва розвитку громад та територій України щодо будівництва у Полтаві модульних будинків. 

  • У нас є територія де ми можемо ці будиночки будувати. Так, в них не моєливо жити все життя, але для того щоб перечекати - це непоганий варіант, - зазначив Дмитро Лунін.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW