У львівському будинку на вулиці Бандери відновили історичну браму, - ФОТОУ будинку на вулиці Бандери відновили сецесійну металеву браму. 

Ще одну історичну браму відновили у Львові. Цього разу це сецесійна металева брама у будинку №4 на вул. С.Бандери.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

Відповідальний за виконання реставраційних робіт Юрій Миколаїшин розповів, що двері були у поганому стані, була втрачена частина декоративних елементів та дверні ручки. Дверні полотна були в корозії, а засклення змінили в радянський період.

Фахівці виготовили та встановили нові клямки і замінили засклення вікон та світлика. Загалом реставрація тривала 3 місяці. 

"В прорізі зберігся горизонтальний кам'яний імпост, який відокремлює верхній світлик від дверних полотен. Він оздоблений фігурним декором, який повторюється в загальному оздобленні будинку. Сам будинок в стилі сецесії був спроєктований львівськими архітекторами Владиславом Дердацьким та Вітольдом Мінкевичем. І збудований у 1909 році фірмою Івана Левинського", - розповіли у ЛКП «Бюро спадщини».

Загальна вартість робіт - 74 600 грн. З цієї суми місто оплатило 70%, відтак внесок мешканців склав 22 400 грн.

У Львові на вулиці Бандери відновили історичну браму, Фото - ЛМР

У Львові на вулиці Бандери відновили історичну браму, Фото - ЛМР

Читайте також: "Пташка" з "Азовсталі" виконала гімн України перед футбольним матчем у Львові 16 жовтня, - ВІДЕОAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW