Афіша культурного дозвілля для переселенців і жителів Полтавської та інших громад на тижденьПолтавські обласні академічні театр імені Гоголя, театр ляльок, симфонічний оркестр та обласна філармонія організовують безкоштовні заходи для всіх охочих. Про це повідомляє начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

АФІША ТИЖНЯ: 

18 жовтня – майстер-клас “Лялькотерапія” (Полтава) від театру ляльок; екскурсія творчою лабораторією симфонічного оркестру (Полтава).

19 жовтня – вистава “Курочка ряба” (Полтава) від театру ляльок.

20 жовтня – вистава “Кіт у чоботях” (Новоселівка) від театру ляльок; концерт дуету солістів оркестру М. Максимова та Д.Голобородова (контрабас, скрипка) для ВПО (Полтава) від симфонічного оркестру; концерт симфонічного оркестру для ВПО (Терешки).

21 жовтня – вистава “Полохливий кролик” (Полтава) від театру ляльок; концерт «Співаємо разом» (Омельник, Пришиб) від обласної філармонії; концерт камерного ансамблю симфонічного оркестру для ВПО (Полтава).

22 жовтня – вистава “Курочка ряба” (Полтава) від театру ляльок.

Детальна інформація про час і місце – 050 730 59 48 (Полтавський театр ляльок), 099 191 38 36 (Полтавський симфонічний оркестр), 050 109 91 75 (Полтавський театр імені Гоголя), 066 855 90 99 (Полтавська обласна філармонія).

Читайте також: Дмитро Лунін розповів, коли у Полтаві розпочнеться опалювальний сезонAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW