Полковнику з Дунаївців, якого звільнили з полону, присвоїли звання Герой УкраїниПолковник Валерій Падитель – командир Донецького прикордонного загону.24 лютого його підрозділ вступив у битву за Україну. Разом зі своїми побратимами він пройшов важкі бої за Маріуполь. Далі – пекло російського полону.

21 вересня Валерій Борисович повернувся на рідну землю. Після реабілітації він готовий повернутися в стрій, щоб знову захищати Батьківщину від російської нечисті, - зазначають у Державній прикордонній службі.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Указом Президента України полковнику Падителю Валерію Борисовичу присвоєно звання Герой України з врученням ордена "Золота Зірка".

Валерій Падитель народився 1978 року в місті Дунаївці. Український військовослужбовець, полковник Державної прикордонної служби України, учасник російсько-української війни. Лицар ордена Богдана Хмельницького III ступеня (2022).

Полковнику з Дунаївців, якого звільнили з полону, присвоїли звання Герой України, фото-1

Читайте також:"Під час тривоги на Хмельниччині розповсюджували фейки про польоти ракет та безпілотників".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW