Головні новини Львівщини станом на ранок 15 жовтняНа Львівщині була загроза ракетного удару. 

О 7:10 15 жовтня на Львівщині лунали сирени. Загроза ракетного удару була зі східного напрямку. На щастя, загроза не справдилася. 

Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький. 

Окрім цього, двома евакуаційними потягами на Львівщину прибули ще 170 вимушених переселенців. Чотирма поїздами зі Львівщини у Перемишль вирушили 548 осіб.

На всіх переходах у Львівській області на виїзд за добу оформили 20 тисяч 512 людей. На в‘їзд – 16 тисяч 351. З них українців – 15 тисяч 409.

Поліція області опрацювала 1400 звернень щодо підозрілих людей та об’єктів.

З обласного бюджету скерували ще 27,9 млн грн на ремонт житла для ВПО. Ми ремонтуємо під тимчасове житло приміщення, які тривалий час не використовували. Після завершення війни ці приміщення служитимуть потребам громад.

Соціальне підприємство Vbrani, яке працює на базі Львівського геріатричного пансіонату, стало одним з п’яти переможців національного етапу Social Impact Award – найбільшого соціо-бізнесового інкубатора для молоді в Європі. За отримані як виграш кошти команда створить можливість для заробітку для ще більшої кількості жінок поважного віку. В межах проєкту Vbrani старші жінки в’яжуть, а молодь допомагає реалізовувати їхні вироби. Таким чином підопічні геріатричного пансіонату отримують дохід. 

Читайте також: Оперативна інформація щодо російського вторгнення станом на ранок 15 жовтняAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW