67-річний мешканець Миколаївщини у соцмережах виправдовував збройну агресію рф: поліція задокументувала 12 епізодів його злочинної діяльностіНа Миколаївщині 67-річний мешканець смт Врадіївка у соцмережах виправдовував збройну агресію рф.

Як повідомляє Миколаївська обласна прокуратура, чоловік з березня по серпень 2022 року, використовуючи заборонену в Україні соціальну мережу "Однокласники", поширював матеріали, які заперечують збройну агресію рф проти України, прославляють дії окупантів на території України. Також, чоловік публікував на власній сторінці посилання з соціальних груп, розміщував фрагменти телепрограм затятих російських пропагандистів, які глорифікують представників армії держави агресора.

Так правоохоронці задокументували 12 епізодів його злочинної діяльності.

За процесуального керівництва Первомайської окружної прокуратури йому повідомлено про підозру за фактом поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників (ч. 2 та ч. 3 ст. 436-2 КК України).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW