14 жовтня – не тільки свято Покрови і День захисників та захисниць України: що ще відзначають українці сьогодні14 жовтня одне із найбільш важливих та святкових днів для кожного українця. Адже у цей день святкують одразу декілька визначних подій. Про таке інформує пресслужба Новоград-Волинської міської ради.

Так, нині святкуємо День захисників та захисниць України.

« – Минає 233 дні як окупант здійснив повномасштабне вторгнення на нашу суверенну, незалежну країну, але завдяки мужності, безстрашності та хоробрості наших оборонців - плани підступного ворога не мають успіху», – йдеться у повідомленні.

До того ж нині й велике церковне свято, яке здавна щиро шанували українці, а саме Покрови Пресвятої Богородиці. Та чи не найбільше Божу Матір шанували козаки, тож і День українського козацтва відзначаємо саме сьогодні. А оскільки український народ є доволі релігійним, то українське воїнство, як і козаки, вважає Діву Марію своєю покровителькою.

Окрім того, нині відзначаємо 80-річчя створення УПА – Української повстанської армії, яка відважно боролася одразу із двома режимами: радянським та нацистським.

Колаж: ФАКТИAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW