Баггі, який катав людей на пляж в Черкасах, поїде звільняти пляжі Херсонщини“Він катав дітей. Він возив людей на пляж та на природу. Господар його зробив власноруч для розваг, як кажуть – “для душі”! А потім… Війна…Команда Горизонт змін допомогла нам його викупити. Команда ентузіастів одного з підприємств міста його наполовину переробила під польові умови. Скоро він вже вирушає до наших хлопців на Південний фронт, звільняти нашу Херсонщину”, – розповідає один з нових “хрещених батьків” баггі, черкащанин В’ячеслав Скічко волонтерської групи “Наш батальйон”.

Волонтери лише починали думати на проектом виробництва баггі, а якимсь чином інформація розлетілась вже по військових. Вже є 26 замовлень на такі баггі. Перші два доставлені на фронт – морпіхам. Ще три готуються до відправки з Черкас.

Проект став можливий партнерській співпраці з Наш Батальйон Канада . Половину вартості кожного баггі покриває волонтерська спільнота Канади, а іншу половину черкаські волонтери мусять покривати спільнокоштом.

Джерело: ПрочеркAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW