У Вінниці продовжують асфальтувати дороги в приватному секторі на умовах співфінансуванняДорожня техніка працює зараз одразу на кількох вулицях приватного сектору. Йдеться про вулиці Є. Чикаленка (колишня вул. Лермонтова), О. Кобилянської та другий провулок М. Хвильового (колишній 2-й пров. Бестужева).

Поки дозволяли погодні умови капремонт дорожнього полотна зробили від вулиці Стеценка до вулиці Академіка Янгеля. Протяжність ділянки 390 м2. Нове дорожнє полотно також з’явилося на провулку Паневежиський (колишній пров. Пугачова) та Пластовому.

У Вінниці продовжують асфальтувати дороги в приватному секторі на умовах співфінансування, фото-1

“Роботи розпочали в червні. За цей час вже виконано роботи по поліпшенню дорожнього покриття на вулицях В. Гречулевича (колишня вул. Гастелло), М.Заньковецької, П.Мирного, Грохольських, Г. Танцюри (колишня вул. Москвіна), П. Ніщинського, провулку Мистецькому та проїзду Трамвайному”, - розповів директор комунального господарства та благоустрою ВМР Юрій Семенюк.

Як і в попередні роки у Вінниці триває програма співфінансування 70 на 30, де більшу частку бере на себе міський бюджет.

Джерело: https://www.vmr.gov.ua/AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW