Львів отримав тисячу захисних костюмів від радіації, хімічної та біологічної зброї, - ВІДЕОЦі костюми отримають служби, які будуть виїжджати на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій.

Станом на 12 жовтня Львів отримав тисячу костюмів біологічного та хімічного захисту від громадської організації "Єдність і Розвиток" за підтримки німецьких партнерів LeaveNoOneBehind Ukraine Info Hub. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

Це одноразові костюми третього рівня захисту від радіації, хімічної та біологічної зброї, то ж у них можна проводити відповідні роботи у зараженій місцевості. Їх отримають медики, рятувальники, а також комунальники, адже саме вони у критичних ситуаціях найпершими рятуватимуть людей. Загальна вартість цих костюмів становить 30 тисяч євро.

"Ці костюми будуть поділені між службами, які будуть виїжджати на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій. Саме ці костюми використовуються, в основному, для ліквідації наслідків зараження місцевості ядерними, хімічними чи радіаційними збудниками", - зазначив керівник управління з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони Микола Грицайчук.

Читайте також: Жителям Львова рекомендують зробити запас води щонайменше на 72 години

Фото на головній: Романа БалукаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW