Розбомбити об’єкти інфраструктури – це тактика нового гауляйтера окупаційної армії суровікінаМасований ракетний обстріл України, який триває другий день поспіль є тактикою нового гауляйтера окупаційної армії в Україні сергія суровікіна.

Про це представник ГУР МО України Андрій Юсов розповів в ефірі національного телемарафону.

"суровікін відомий тим, що, не служивши в авіації, очолював повітряно-космічні сили росії, а до цього – повітряне угруповання росіян в Сирії. Закидати ракетами об’єкти цивільної інфраструктури – це його стиль. Він знає, що літаки летять і з них можна скидати ракети. От, власне, цим вони і займались для того, щоб показати, що нові кадрові призначення путіна в Україні мають якесь значення і начебто показують якісь результати", – сказав він.

Юсов зазначив, що подібну тактику військових злочинів проти мирного населення російська армія використовувала в Сирії.

"Це, безумовно, спроба залякування. Ракетні удари по центру Києва, біля пам’ятника Грушевському чи Будинку Центральної ради, це не стратегічні об’єкти. Крім того, міф про високоточну зброю рф може бути вкотре зруйнований, тому що ми бачимо, куди влучають російські ракети, зокрема це дитячі майданчики та вулиці. Ракетні удари у години пік по густонаселених містах – це терористичний акт", – підсумував Андрій Юсов.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW